Nasze usługi są kompleksowe. Obejmują każdy etap tworzenia produktu filmowego.
Zajmujemy się: development'em, preprodukcją, produkcją, postprodukcją obrazu i dźwięku.
Wyprodukujemy dla Ciebie spot reklamowy do telewizji i Internetu, film promocyjny, film korporacyjny, reportaż, dokument, teledysk.

ZOBACZ ZREALIZOWANE PROJEKTY

SPOTY REKLAMOWE

Ogarniające nas ze wszystkich stron reklamy często powodują irytację i niezadowolenie. Dlatego Zabmedia proponuje swojemu Klientowi spot reklamowy estetyczny, interesujący i przede wszystkim zachęcający odbiorcę do kupna danego produktu lub skorzystania z konkretnej usługi zaproponowanej przez Zleceniodawcę. Taka forma reklamy pozwala, przy wykorzystaniu niewielkich kosztów, na stworzenie czegoś niepowtarzalnego i niosącego za sobą sukces firmy naszego Klienta. A sukces naszych Klientów, jest naszym sukcesem.
TELEDYSKI

Nasza agencja zajmie się również stworzeniem teledysku, który jest doskonałym dopełnieniem każdej piosenki. Zadbamy o to, by teledysk był wyjątkowy, atrakcyjny, oryginalny i przede wszystkim zgodny z koncepcją Waszego zespołu.

Z przyjemnością zapoznamy się z Waszą wizją teledysku, a jeśli jeszcze jej nie macie - stworzymy ją wspólnie w oparciu o Wasze propozycje i interpretacje poszczególnych piosenek.

Oferujemy nie tylko naszą kreatywność i pomysłowość, ale niezbędny sprzęt techniczny potrzebny do realizacji videoklipu.
RELACJE / EVENTY

Jeśli zależy Ci na uwiecznieniu ważnego spotkania, skontaktuj się z nami! Nagramy każde wydarzenie: event, spotkanie służbowe, szkolenia itp., a następnie profesjonalnie obrobimy materiał, tworząc fachową relację zgodną z oczekiwaniami naszego Klienta.
VIDEOPREZENTACJE

Nasza agencja stara się stworzyć jak najlepszy wizerunek firm naszych Klientów. Videoprezentacje w ostatnich latach stają się coraz bardziej popularne, dlatego nasza agencja kładzie bardzo duży nacisk na taki rodzaj reklamy. Nasze zaangażowanie i profesjonalny sprzęt, jaki posiadamy, pozwolą nam stworzyć efektowną reklamę dla naszych Klientów.

Dzięki videoprezentacji nasi Klienci w sposób spójny i estetyczny mogą zaprezentować swoją firmę lub konkretne usługi, tym samym zyskując kolejnych konsumentów.